Informace ke školnímu výletu na Hukvaldy

03.06.2010 17:18

Den D je středa 9. června :-). Sraz před školou v 7.30 hod. Tramvaj č. 1 směrem do centra odjíždí od Polikliniky v 7.48 hod., dále pokračujeme z ÚANu autobusem na Hukvaldy v 8.25 (pro případné opozdilce nebo děti bydlící mimo Hrabůvku - stanoviště č. 5).

Program výletu: Hukvaldskou oborou vystoupáme až nahoru (cestou pohladíme lišku Bystroušku), prohlédneme si hrad, zbaštíme řízky od maminky :-), utratíme kapesné :-))......lesními pěšinkami se vrátíme zpět do civilizace a poté opět autobusem a tramvají až ke škole.

S sebou - jídlo a pití na celý den (na hradě je možnost zakoupení nápojů a sladkostí), pevnou obuv, turistické oblečení (přizpůsobit aktuálnímu počasí, dnes opravdu nevím, co doporučit :-) ), PLÁŠTĚNKU, menší finanční obnos na útratu, igelitový sáček pro případ nevolnosti v autobuse, komu bývá špatně, raději i Kinedryl, všechno sbaleno do batůžku na záda.
Doporučuji přibalit ještě dobrou náladu a pro všechny případy alespoň malé balení mastičky Antizlobilky ;-).

Návrat ke škole kolem půl čtvrté (odjezd z Hukvald 14.45 hod., vystoupíme v Hrabůvce u Dřevoprodeje - 15.23 hod., pak tramvají k Poliklinice)

—————

Zpět