Jablíčkový svícen a vánoční besídka

16.12.2009 18:28

Blíží se Vánoce a s nimi i sváteční chvilky ve škole. Až do pondělka se ještě budeme normálně učit, ale úterý před prázdninami by už mělo být jiné - pohodové a vánoční. A jakou mám představu?
První hodinu si vyrobíme jablíčkový svícen - dejte prosím dětem hezké jablko a něco na ozdobení ( rozinky, sušené ovoce, želé bonbony, pomerančovou kůru, ale taky třeba hřebíček, malé jehličnaté větvičky, jmelí, stuhy, kousek zlatého nebo stříbrného řetězu...fantazii se meze nekladou), svíčky a párátka dodám.
Druhou hodinu zhlédneme vystoupení kouzelníka v tělocvičně - tímto Vás zároveň prosím o zaslání 30,-Kč.
A poslední dvě hodiny si budeme hrát, zpívat, povídat a taky trochu mlsat a radovat se z malých dárků...Pomozte prosím svému kulíškovi vyrobit a zabalit nějaký malý dáreček (případně koupit nějakou drobnost tak do 20 Kč, opravdu nekupujte dražší dárky) a pokud můžete, pošlete trošičku cukroví na ochutnání. (A když jsme u toho cukroví - pokud jste hraví a rádi soutěžíte, můžete se zapojit do naší už tradiční soutěže o nejlepší vánoční cukroví :-) )

Zároveň Vás chci poprosit o menší strpení - mám docela hodně fotek z vyučování i dalších akcí, ale trochu se teď potýkám s nedostatkem času....snad se k tomu během svátků dostanu. ;-)

—————

Zpět