Jarmark na Lukášce

14.12.2010 18:49

Tak a máme to zdárně za sebou...Pomalu tři týdny jsme se ve výtvarce a pracovkách činili a vyráběli ostošest přáníčka, andílky a další "vánoční sortiment". A dnes konečně nastal ten dlouho očekávaný okamžik, kdy se kulíšci postavili za pult, aby předvedli, že mají nejen šikovné ruce, ale i bystré hlavy a pořádně prořízlé pusy :-). Musím uznat, že třeba Cvetka nebo Hanička by se rozhodně coby obchodnice neztratily a ani Sabinka, Mareček, Terezka a Míša za nimi nezůstali pozadu...ovšem naprosto bezkonkurenční byli Honzík a Julinka :-). Vyvolávali, nabízeli...ostatně - Vy, kdo jste viděli a hlavně slyšeli, víte své :-)).

Moc děkuji všem svým kulíškům a také Vám rodičům, že jste své děti přišli podpořit.

PS: Samozřejmě musím také pochválit  své zpívající kulíšky Marka, Terezku, Haničku a Sabinku (jestli jsem na někoho zapomněla, moc se omlouvám a hned zítra to napravím).

PS 2: Aby to nevypadalo, že jsem úplně vypustila krásný živý betlém v podání koťátek z 2.B - nevypustila...předkládám tady jen pár postřehů z kulíščího pohledu.

PS 3: Fotky jsou tady.

PS 4: Dnes jsme s kulíšky spočítali výdělek - 737 Kč! Společně jsme se rozhodli, že za část penízků si koupíme hodiny do třídy, něco málo "propijeme" (Rychlé špunty na vánoční besídce) a za zbytek uspořádáme "večírek" na oslavu našeho 3. místa ve výtvarné soutěži. K našim vyhraným 10 000 ještě něco dostaneme a budeme mít.....ale to napíšu, až to opravdu budeme mít, abych to nezakřikla :-)

—————

Zpět