Prázdninové deníčky

12.09.2010 18:44

Pěkně v teple u kamen a s hrnkem "dobré brazilské kávy" jsem strávila nedělní odpoledne pročítáním a prohlížením  prázdninových deníčků. A všechny zúčastněné kulíšky musím (oprava - nemusím, ale CHCI) moc a moc pochválit: těch zajímavých zápisů, krásných obrázků, fotek, mušliček, kamínků, dokumentujících jízdenek, vstupenek a razítek, vylisovaných kytek... a dokonce i sušené houby byly k vidění....
A pak nastala ta chvíle, které jsem se obávala už na konci června - nutnost vyhodnotit nejlepší deníčky...Přiznám se, že asi hodinu jsem přemýšlela sama a pak jsem svolala rodinnou radu :-), ta nakonec rozhodla, že deníky rozdělíme jen na PARÁDNÍ a  NEJPARÁDNĚJŠÍ Z PARÁDNÍCH...i tak to vůbec nebylo lehké (dobře mi tak, nemám příště takové hodnocení slibovat).

A jak to tedy dopadlo?
Modrý certifikát za PARÁDNÍ "LODNÍ DENÍK" získali Julinka, Míša, Matěj, Eliška, Cvetka, Gitka, Honzík, Marek, Sabinka a Mareček, červeným diplomem za NEJPARÁDNĚJŠÍ Z PARÁDNÍCH "LODNÍCH DENÍKŮ" se můžou pochlubit Terezka, Helenka, Hanka V., Patrik, Samík a Tomík.

A tady je malá "ochutnávka" deníčků...

—————

Zpět